Beşiktaş’ta bıçak çeken sürücü kızının yanında dayak yedi

İHA

İstanbul Beşiktaş’ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı.

Motosikletiyle seyir halinde olan Furkan Mazlum’u (25), otomobiliyle seyreden ve yanında kız çocuğu olan bir sürücü sıkıştırdı.

Bıçak çekip küfretti

Motosikletlinin tepki göstermesi üzerine şahıs, bu kez de bıçak çekerek Furkan Mazlum’a küfür ve hakaret etti.

Ancak motosikletli genç, şahsın yanında çocuğunun olması nedeniyle bir şey yapmayarak yoluna devam etti. Şahıs bir kez daha motosikletliyi sıkıştırınca ortalık karıştı.

Cadde ortasında meydan dayağı

İleride aracın önünü kesen motosikletli genç, şahısla tartışmaya başladı. Şahsın bıçakla üstüne yürümesi üzerine genç, bıçağı bırakmasını söyledi.

Şahıs bıçağı bırakınca da genç, onu yumruk ve tekmelerle cadde ortasında evire çevire dövdü.

Neye uğradığını şaşıran ve yüzü gözü kanlar içerisinde kalan şahıs, vatandaşların araya girmesiyle gencin elinden kurtarıldı.

Şahıs ardından koşarak uzaklaştı. Yaşananlar kameralara anbean yansıdı. Olayla ilgili şahısların birbirlerinden şikayetçi olmadığı öğrenildi.

“Aşağıya indiğinde bana bıçak çekti”

Şahsı döven Furkan Mazlum, “Bir olay yaşadık. Hüsrev Gerede Caddesi’nden aşağıya doğru iniyordum. Yanında kızı da bulunan bir adam, beni arabasıyla sıkıştırdı, bana bıçak gösterdi ve kovalamaya başladı. Ben de yanında kızı olduğu için yoluma devam ettim. Ardından Şair Nedim Caddesi’ne geldiğimizde aracımı sağa çektim. Bende motosiklet vardı. Aşağıya indiğinde bana bıçak çekti. Anneme ve bana küfürler etmeye başladı. Ben kendisine bıçağı bırakıp gelmesini söyledim. Sonrasında adam bıçağı bıraktığı anda da olanlar oldu. Olaylar kızıştı.” dedi.

” Bu saatten sonra da sokakta kimseye bıçak çekmez”

Mazlum, “Ben onu kaçırmamaya çalıştım. Çünkü bıçağı bıraktı an yapacağımı yapacaktım. İnsanlar bıçakla görünce panik oldular. Bıçağı bıraktığı gibi bir tane yüzüne vurdum ve sendelemeye başladı. Kafası yarıldı ve birkaç tane daha vurdum. Sonrasında yere düştü ve vurmaya devam ettim. Yerdeyken elini cebine götürmeye çalıştığı için daha sert vurmaya başladım. Diğer tarafı da yarıldı. İyi de oldu. Kime bıçak çekeceğine dikkat etmesi lazım. Bu saatten sonra da sokakta kimseye bıçak çekmez.” diye konuştu.

Haber Kaynağı: İhlas Haber Ajansı (İHA)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x